31 GÜNDE GÜÇ SENDE!

MART – MİYELOM FARKINDALIK AYINDA SÖZ HEPİMİZİN

Mart – Miyelom Farkındalık Ayı geldi çattı… Pandemide, en zor zamanlardan geçtiğimiz bu dönem dünyanın her bölgesindeki miyelom hastaları, hasta yakınları ve sağlık çalışanları için de hiç kolay geçmedi. Bütün bu güç koşullara rağmen bu özel ayda tüm uluslararası miyelom organizasyonlarını harekete geçmeye, zorlu koşullara ragmen geliştirdiğimiz dayanıklılığımızı onurlandırmaya ve beslemeye davet ediyoruz.

Uluslararası Miyelom Vakfı (IMF), Miyelom Farkındalık Ayı (MAM) sırasında miyelom farkındalığını artırmak için multipl miyelom hastalarının, ailelerinin ve genel olarak hepimizin gücünü ön plana çıkaran bir proje geliştirdi.

Bu ay güç birliğiyle bir miyelom gündemi oluşturmak ve bu hastalığa dikkat çekmek için #IAMRESILIENT2021 veya #MyelomaACTIONMonth etiketi ile sosyal medya hesaplarınızda dilediğiniz “Güç Sende” aktivitesini paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki linkte örneklerini bulacağınız günlük özbakım aktivitelerinden birinin sizin için ifade ettiklerini anlatan kısa bir metin ve onu destekleyen fotoğraf veya videoyu yayınlamanız yeterli olacak. Sosyal medya gönderileriniz diğer paylaşımlarla birlikte https://mam.myeloma.org/ mikro sitesinde yer alacak ve bütün miyelom toplulukları ile görüntülenecek. Şimdi artık güç sizinle olsun!

Mart ayında ilk haftada katılabileceğiniz günlük aktiviteler aşağıdaki gibidir: